Skylink

SKYLINK

skylink-logo

Skylink je největším poskytovatelem satelitní televize v České a Slovenské republice. Zákaznici Skylinku si mohou vybírat z největší nabídky placených televizních kanálů přenášených ve špičkové kvalitě. Skylink rovněž nabízí nejširší portfolio HD kanálů, nejširší síť dealerů a 100% pokrytí signálem. Stačí si jen objednat některý z nadupaných balíčků a začít se dívat. Radost se dívat.

 

Pro provoz televize Skylink je zapotřebí

  • HD satelitní přijímač s dekodérem Irdeto
  • satelitní parabola
  • LNB konvertor
  • přístupová karta Skylink M7

 

Satelitní přijímač

Skylink_Ready

Pro sledování programů prostřednictvím Skylinku je nezbytné, aby přijímač uměl přijímat programy ve formátu MPEG-4 (způsob komprese a uložení zvukových a obrazových dat používaných v digitálním vysílání) a ideálně také ve formátu HD. Optimálním řešením pro bezproblémový příjem programů Skylinku je satelitní přijímač s označením Skylink READY.

 

Karta Skylink M7

karta-irdeto

Satelitní televize Skylink vám umožní přijímat stovky nekódovaných a kódovaných televizních programů. Karta Skylink slouží ke zpřístupnění kódovaných televizních programů ze satelitu ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území ČR nebo SR.
Na trhu jsou dekódovací karty v prodeji pod obchodním názvem Karta Standard HD M7. Skylink nezaručuje bezchybnou funkci karty v přijímačích a dekódovacích modulech bez označení Skylink READY.

 

Programová nabídka Skylink zde.

 

Důležité informace:

Servisní poplatek

Servisní poplatek pokrývá náklady na provoz, administraci, technické zajištění a zákaznický servis satelitní televize Skylink a vztahuje se na všechny dekódovací karty Skylink a CS Link. Servisní poplatek nesouvisí se zvolenou programovou nabídkou.

Výše Servisního poplatku

Výše Servisního poplatku je 1198 Kč na 12 měsíců. V nabídce jsou také dvě zvýhodněné varianty – 1895 Kč na 24 měsíců anebo 89 Kč na měsíc (jen při pravidelné měsíční platbě přes SIPO nebo Inkaso z účtu).

  • Na každé dekódovací kartě Skylink s uhrazeným Servisním poplatkem jsou automaticky dostupné programové balíčky Digital a Digital HD.
  • Servisní poplatek je zahnut v ceně všech Základních a Prémiových balíčků. Máte-li uhrazen Servisní poplatek, můžete si předplatit zároveň libovolný z těchto balíčků. Čerpání již zaplaceného Servisního poplatku bude automaticky pozastaveno a zbývající částka bude využita až po ukončení předplatného zvoleného balíčku.
  • Na dekódovací kartě, na které není Servisní poplatek k jeho datu splatnosti uhrazen (a na které není aktivní žádný placený balíček), je v souladu s platnými Všeobecnými obchodními podmínkami zastaveno poskytování služeb Skylink. Dekódovací karta tím není znehodnocena a může být do jednoho roku od data splatnosti Servisního poplatku znovu aktivována, a to buď uhrazením Servisního poplatku anebo předplacením libovolného programového balíčku. V opačném případě bude po uplynutí jednoho roku dekódovací karta vyřazena ze zákaznické evidence Skylinku. Kartu lze i v tomto případě znovu aktivovat, ale před úhradou Servisního poplatku je na této kartě potřeba nově registrovat služby Skylink a uhradit jednorázový Reaktivační poplatek 299 Kč (viz Ceník).
  • Jednorázovou úhradu na 12 nebo 24 měsíců lze provést všemi platebními metodami. Pro pravidelnou měsíční úhradu lze použít pouze platební metody SIPO nebo Inkaso z účtu

Oficiální stránky poskytovatele satelitní televize Skylink: www.skylink.cz